TV ZONA PLUS – HD

VESTI IZ NIŠA I REGIONA

Današnje vesti Sport

RADNIČKI NAKON ČETIRI KOLA IMA DEVET BODOVA

Fudbaleri Radničkog pobedili su Mačvu sa 1:0, u utakmici četvrtog kola Superlige Srbije. Gol za tri boda postigao je Nemanja Kojić u 27. minutu, kada je sjajno reagovao na centaršut Aksentijevića sa desne strane. Radnički nakon treće pobede u ligi ima devet bodova na svom kontu, dok je Mačva ostala na tri osvojena boda.

Trener mačve Dragan Aničić čestitao je Radničkom na pobedi.

Mogu da budem zadovoljan sa mnogo stvari, osim rezultatom. Imali smo ritam, u većem delu meča smo diktirali tempo, imali smo šanse, ali nismo uspeli. Imamo problem sa realizacijom i prosto ne umemo da dođemo do pogotka. Protiv jakih ekipa kao što je Radnički jednostavno morate koristiti ukazane prilike, a mi to danas nismo uradili i zato smo izgubili, kaže Aničić.

Trener Nišlija kaže da je to bila teška utakmica.

Bili smo dominantni u prvom poluvremenu, nisu nam nijednom šutnuli na gol. Oni su u drugom poluvremenu imali posed, ali smo im nekoliko puta uzimali loptu na njihovoj polovini i propustili dobre šanse da zabeležimo dosta ubedljiviji trijumf. Bila je ovo jako teška utakmica i to smo I očekivali. Mačvi u nastavku sezone želim sve najbolje, a mi smo sada na pravom putu i ne smemo da ispustimo ovaj ritam i homogenost koju imamo u ekipi, kaže Radoslav Batak i dodaje da veruje da će Radnički nastaviti seriju dobrih rezultata.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com